WSTRZYMANIE ZAJĘĆ PŁYWACKICH
NIESTETY STAŁO SIĘ - Decyzją rządu baseny od soboty 17.10.2020r. zostają zamknięte !!!!!!!!!!
Jest to jednoznaczne z zawieszeniem od soboty 17.10.2020r. zajęć pływackich w naszej szkółce. Od września tego roku udało nam się przeprowadzić średnio u każdego ucznia po 10-15  godzin lekcyjnych. To wystarczyło na opływanie się każdego ucznia i powrót do kondycji pływackiej sprzed marcowej pandemii - zabrakło jednak czasu na naukę nowych elementów pływackich.
Korzystając jednak z ostatniego możliwego dnia na przeprowadzenie zajęć, tj. Piątek 16.10.2020r. - zapraszam uczniów naszej szkółki pływackiej o g.16.00 na ostatnie zajęcia pływackie na basenie w tym miesiącu..... miesiącach.....????????
Z uwagi na ograniczone możliwości ilościowo-logistyczne basenu - proszę o potwierdzania tel. udziału w zajęciach.
Opłaty za zajęcia w miesiącu Październik zostają zaliczone na poczet przyszłych opłat po otwarciu basenów. Osoby zainteresowane zwrotem za niewykorzystane zajęcia - proszę o kontakt tel.696154907
Jednocześnie zapraszam wszystkich uczniów naszej szkółki pływackiej na rozpoczęcie przygody tenisowej w naszej szkółce tenisowej - kortów nam jeszcze nie zamknęli ???? a ruch dzieciom jest potrzebny (szczegóły tenisowe wkrótce).
Pozdrawiam serdecznie i ... trzymajmy się